ÜRÜNLERİMİZ


CANMAKSAN - BİZ KİMİZ?

1991 yılından beri Türk Tekstil sanayiine hizmetlerini sürdüren şirketimiz, mutlak müşteri memnuniyeti adına attığı adımları her geçen gün daha da büyütüyor. Türk sanayisinin gelişimi adına ürettiğimiz makinalar bizler için gurur kaynağı olurken, Türk tekstilcilerinin ürünlerimize duymuş oldukları güven bizleri memnun etmiştir.

Batılı ülkelerde üretilen makinalarla arasında kalite açısından hiçbir farkı olmayan ürünlerimiz, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir. Ayrıca daha ekonomik ve daha kullanışlı olarak sanayicimize ulaşan ürünlerimiz, gerçek bir garanti ve servis anlayışı ile sunulmaktadır.

Gerek kalite gerekse yönetim anlayışı olarak bir dünya şirketi olmaya çalışan şirketimiz, hedeşeri doğrultusunda ISO 9001/2000 ve CE belgelerini alarak, Özbilim kalite anlayışını ve can güvenliğine verdiği önemi bu belgeyle de gözler önüne sermiştir.

br Özbilim kalite anlayışı, ilk günkü heyecanıyla sürmektedir. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, sektörümüze teknolojik destekler sağlamak bizleri mutlu kılmaktadır.

Sizlerle, nice güzel işbirlikleri dileğiyle.

Videolarımız